Bayern Monachium

Pasjadosportu.pl » Bayern Monachium

Liga Mistrzów

Kingsley Coman rozmawiał z Canal+ po zakwalifikowaniu się Bayernu Monachium.

Zapping National Football Laure Boulleau: „Mogę sobie wyobrazić sekwencję, w której Mbappé opowiada o meczu The Blues …”

Klątwa eksów dla Paris-Saint-Germain. Klub ze stolicy, który wybrał się do Bayernu Monachium, został pokonany dwoma bramkami do zera w drugim etapie rundy 16 Ligi Mistrzów. Niemiecki dżudoka zakwalifikował się tym samym do kolejnej rundy. Kingsley Coman, który strzelił gola w pierwszym meczu, rozmawiał z Canal+ po końcowym gwizdku.

Zagrali świetną pierwszą połowę. Na półmetku udało nam się uporządkować problemy, w drugiej byliśmy bardziej kompaktowi. Ostatnim razem, gdy spotkaliśmy się z nimi w ćwierćfinale, załatwili nas. Dzisiaj zasłużyliśmy na to zwycięstwo. Skupiamy się na sobie, pracujemy jako zespół”

Podsumowując

Klątwa eksów dla Paris-Saint-Germain. Stołeczny klub, który wybrał się do Bayernu Monachium, został pokonany dwoma bramkami do zera w drugiej kolejce Ligi Mistrzów. Niemiecki dżudoka zakwalifikował się tym samym do kolejnej rundy. Kingsley Coman, który zdobył bramkę w pierwszym meczu, rozmawiał z Canal+ po końcowym gwizdku.

Dziennik

Każdego wieczoru znajdź wybór artykułów w twoja skrzynka pocztowa.

Czytaj również:  OM