Bayern Monachium

Pasjadosportu.pl » Bayern Monachium

Liga Mistrzów

Christophe Galtier wypowiedział się dla Canal + po porażce PSG.

Zapping National Football Hugo Lloris: Wielkie daty w niebieskim kolorze

Paris-Saint-Germain zostało znokautowane z Ligi Mistrzów w rundzie 16 na początku marca. Stołeczny klub przegrał dwa gole do zera z dala od Bayernu Monachium po przegraniu pierwszego etapu 0-1. Po meczu Christophe Galtier rozmawiał z Canal + o tej bolesnej porażce.

„Nie byliśmy w stanie zdobyć bramki w naszym najlepszym okresie. Stworzyliśmy sobie sytuacje, w których się znaleźliśmy. Byliśmy w stanie dobrze rywalizować. Mieliśmy kilka dobrych momentów, ale nie zdobyliśmy bramki. Zdobyliśmy naprawdę głupią bramkę. Na tym poziomie trzeba być bardziej przejrzystym. Nie powinniśmy się wstydzić, że w takich momentach gramy długo. Po godzinie, kiedy jesteś w tyle, jest to trudne. Gdybyśmy otworzyli wynik, mogłoby być inaczej, ale niestety Monachium to zrobiło – zaczął, po czym kontynuował.

„Mieliśmy wielu nieobecnych albo w pierwszym, albo w drugim meczu. Musieliśmy zmienić dwóch środkowych obrońców. W pierwszym meczu Bayern był dominujący. W tym pokazaliśmy zupełnie inne oblicze. W szatni panuje frustracja. Nie możemy jednak użalać się nad sobą, musimy iść dalej. To oczywiście duże rozczarowanie, niestety musimy je przetrawić. Mieliśmy duże nadzieje związane z drugim etapem rozgrywek. Niestety, nie potrafiliśmy otworzyć wyniku, kiedy mieliśmy okazję

Następnie o swojej przyszłości wypowiedział się Christophe Galtier, który jeszcze na początku lutego borykał się z problemami.

„Jest zbyt wcześnie, by o tym mówić, moja przyszłość zależy od zarządu. Klub wiązał z tymi zawodami duże nadzieje, ja pozostaję na swoim miejscu i z determinacją skupiam się na reszcie sezonu.”

Podsumowując

Paris-Saint-Germain na początku marca zostało wyeliminowane z ostatniej 16-tki Ligi Mistrzów. Stołeczny klub przegrał dwa gole do zera z dala od Bayernu Monachium po przegraniu pierwszego etapu 0-1. Po meczu Christophe Galtier rozmawiał z Canal + o tej bolesnej porażce.

Dziennik

Czytaj również:  Podwójny nokaut: Alaba i Tchouaméni wykluczeni na Supercopa

Każdego wieczoru znajdź wybór artykułów w twoja skrzynka pocztowa.