As Roma: nowe partnerstwo z A2A

Pasjadosportu.pl » As Roma: nowe partnerstwo z A2A

logo-a2a-energia

Nowe partnerstwo dla Rzym który na swojej stronie internetowej ogłasza umowę z ’A2A’, nowego „Oficjalnego Partnera” klubu od tej drugiej połowy sezonu. Tak brzmi notatka firmy Giallorossi opublikowana na ich oficjalnej stronie internetowej:

AS Roma ma przyjemność ogłosić nowe partnerstwo z firmą A2A, poprzez jej spółkę zależną A2A Energia, która od tego sezonu staje się Oficjalnym Partnerem klubu.

Partnerstwo to oznacza połączenie dwóch marek zdeterminowanych w dążeniu do wyników i pragnieniu zaspokojenia potrzeb ludzi, którzy stale na nich polegają, stawiając tę odpowiedzialność w centrum każdej inicjatywy.

Andrea Cavallinidyrektor Zarządzający A2A Energia, podkreślił ogromne znaczenie zasad, które charakteryzują to partnerstwo: determinacja, aby zawsze oferować to, co najlepsze, duch zespołu i troska o przyszłość planety i nowych pokoleń. Wartości, nad którymi będą pracować z pasją i kompetencją i które przyczynią się do realizacji coraz bardziej ambitnych celów.

Synergia, z której kibice Giallorossich będą mogli skorzystać bezpośrednio, dzięki stworzeniu dedykowanej im strony, na której, używając kodu promocyjnego A2AROMA, będą mogli zapisać się na wolnorynkowe oferty energii elektrycznej i gazu z A2A Energia. Dzięki dedykowanemu kodowi mogą oni korzystać z rabatów i promocji na dostawy, a także brać udział w konkursach, w których można wygrać nagrody takie jak koszulki z autografami czy bilety na mecze ulubionej drużyny.

Marka A2A Life Company jest już widoczna na stadionie, na platformach cyfrowych klubu oraz w komunikacji skierowanej do Giallorossich, aby zapewnić doradztwo w zakresie wyboru dostaw energii oraz rozwiązań zwiększających efektywność zużycia.

(asroma.com)

PRZEJDŹ DO OFICJALNEJ INFORMACJI PRASOWEJ

Czytaj również:  Roma, Ziyech czy Deulofeu w miejsce Zaniolo? Nicolò trenuje samotnie w Trigorii, Pinto czeka na ofertę