Antwerpia, Nainggolan pali na ławce przed meczem ze Standardem Liege: zawieszony na czas nieokreślony (ZDJĘCIA i RELACJA PRASOWA)

Pasjadosportu.pl » Antwerpia, Nainggolan pali na ławce przed meczem ze Standardem Liege: zawieszony na czas nieokreślony (ZDJĘCIA i RELACJA PRASOWA)

nainggolan-fuma-standard-liegi-anversa

Radja Nainggolan’s bad period continues. Kilka dni temu były pomocnik Romy został zatrzymany za jazdę z przeterminowanym prawem jazdy, ale to nie wszystko. W ostatnim meczu ligowym „Ninja”, obecnie przebywający w Antwerpii, został przyłapany przez kamery VRT na paleniu papierosów na ławce przed meczem z Standardem Liège, który następnie został przegrany 3-0. Klub nie zaakceptował zachowania Nainggolana i jak wynika z oświadczenia opublikowanego przez Antwerpię, został on zawieszony na czas nieokreślony: „Klub odbył rozmowę z Radją Nainggolanem na temat jego ogólnego zachowania i tego, jak to odbija się na klubie i drużynie. Klub podjął decyzję o bezterminowym zawieszeniu Radji w drużynie A. Ani zawodnik, ani klub nie będą tego dalej komentować.”

(royalantwerpfc.be)

VAI AL COMUNICATO UFFICIALE


Piłkarz przeprosił później za pośrednictwem historii zamieszczonej na swoim profilu na Instagramie: ’

Bardzo przepraszam za to, co zrobiłem. Zdaję sobie sprawę, że to zupełnie nie tak, ale wtedy nie zastanawiałem się nad tym. Klub podjął decyzję, którą mogę tylko zaakceptować, choć uważam, że jest trochę za ciężka. Nadal będę starał się wnieść swój wkład w taki czy inny sposób.”

Czytaj również:  Serie A, AC Milan-Spezia 2-1: Giroud decyduje w finale