Ana Mena ujawnia historię miłosną, która kryje się za jedną z jej piosenek: „Byłam już z kimś innym”

Pasjadosportu.pl » Ana Mena ujawnia historię miłosną, która kryje się za jedną z jej piosenek: „Byłam już z kimś innym”
  • Redakcja

Ana Mena odwiedziła zestawEl Hormigueroby zaprezentować „Bellodramę”, jej najnowszy album, który jest już dostępny, oraz trasę koncertową, która rozpocznie się 15 kwietnia. Wokalistka rozmawiała m.in Pablo Motos o pochodzeniu niektórych utworów i przyczynie nazwy nowego albumu.

Urodzona w Maladze piosenkarka chciała wydobyć piękną lub pozytywną stronę dramatów i dlatego wraz ze swoim zespołem wybrała taką nazwę dla albumu. A mówiąc o dramatach, wyjaśniła co jest antidotum na ich pokonanie lub utopienie smutków.

Ana Mena, w sprawie 'El Hormiguero’

Capture Antena 3

Pablo Motos skorzystał z okazji i zapytał go, czy przeżył dramaty na imprezie czy w piżamie. „To są dwa momenty, które trzeba przeżyć. Biorę moją rodzinną tubę lodówwłączam największy dramat w historii, sam 'The Notebook’, i zaczynam się oczyszczać” – powiedziała piosenkarka.

Ana Mena wyjaśniła również, że do napisania piosenki zainspirował ją pewien włoski chłopak. Piosenkarka zauważyła go na imprezie, ale dowiedziała się, że ma partnera: „Gdzie jest dziewczyna, nawet nie podpowiadaj„.

Ana Mena, w sprawie 'El Hormiguero’

Capture Antena 3

Czytaj także

Anegdota przybrała gorszy obrót: „Kilka miesięcy później mój przyjaciel powiedział mi, że. zostawiła go ze swoim partnerem i zacząłem komponować dla niego piosenkę. Napisanie i nagranie jej zajęło mi kilka miesięcy, a kiedy poszedłem ją wysłać do niego, powiedziano mi, że byłem już z innym„:.

Read More

Czytaj również:  Lionel Messi zamiast Karima Benzemy: David Alaba wyjaśnia wybór piłkarza świata