Aplikacje bukmacherskie

Pasjadosportu.pl » Aplikacje bukmacherskie

Czym w ogóle są aplikacje bukmacherskie?

Jeżeli czytasz ten tekst, to najprawdopodobniej masz już jakieś pojęcie o bukmacherce, dostępnych na rynku serwisach czy ofercie sportów i wydarzeń, które można obstawiać. Jeżeli tak, spokojnie możesz ominąć następny akapit. Jeżeli nie i dopiero zaczynasz swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi, serdecznie zapraszam do czytania wszystkiego.

W obecnych czasach na rynku polskim istnieje wiele firm, oferujących szeroką gamę wydarzeń sportowych, rozrywkowych, a coraz częściej nawet politycznych, na które możemy postawić swoje pieniądze i… Wygrać jeszcze więcej pieniędzy. Brzmi trochę jak hazard? W pewnym sensie tak jest, jednak w dużej części jest to opracowana strategia, wielka znajomość danej dyscypliny i czysta matematyka.

Istnieją różne sposoby obstawiania, taktyki opracowywane przez lata czy nawet swoiste zgromadzenia ludzi wspólnie pomagających sobie w typowaniu. Dla wielu jest to jak hobby, pasja, która pozwala na oderwanie się od codziennych czynności i przy okazji zarobienie pieniędzy. Oczywiście, nie zawsze zawarty zakład oznacza bogactwo i 100% pewność wygranej. Nie wszystko da się przewidzieć czy zaplanować, jednak jest to ryzyko które znamy od początku. Zapewne to ryzyko kusi i przyciąga do tego typu rozrywki, w końcu wszystko jest dla ludzi…

Od czego zacząć? Jak się zabrać za mobilne zakłady bukmacherskie ?

Najbardziej znanymi serwisami w Polsce są na przykład STSy, Fortuna, LVbet (zdobywający coraz większą popularność np. przez sponsorowanie FameMMA) czy Totolotek (nadal i niezmiennie kojarzący się ze swoją najpopularniejszą grą losową, z którą prawie każdy Polak miał styczność). Serwisów jest sporo więcej, każdy wybierze coś dla siebie, bądź wybierze wszystkie naraz. Dlaczego wszystkie na raz?

Czy to opłacalne? Jasne że tak, ale o tym może później. Kiedyś, żeby „pobawić się” trzeba było iść do stacjonarnego punktu, zaznaczyć na specjalnych kartach swoje typy bądź poprosić o to obsługę. Później wprowadzane było to do komputera, internetu i dopiero zakład był w grze. Teraz lokale nadal istnieją i cieszą się popularnością, ponieważ ciągle są osoby przyzwyczajone i lubiące ten klimat, jednak większość osób przerzuciło się na obstawianie przez internet. Jest szybciej, wygodniej, i co najważniejsze – z dostępem 24 godziny przez 7 dni w tygodniu (no niestety, punkty stacjonarne mają swoje, często ścisłe, godziny otwarcia i przez to klienci mają ograniczony dostęp np. do wydarzeń na żywo).

Dostęp o każdej porze, wymagający tylko dostępu do internetu i kilku kliknięć ułatwia całość zawierania zakładów, wzmacnia poczucie uczestniczenia w całości wydarzenia i pozwala na zaoszczędzenie czasu (w końcu nie musimy nigdzie wychodzić, wszystko mamy pod ręką).

Skoro są serwisy internetowe, to po co jeszcze aplikacje bukmacherskie ?

Jeżeli już jest szybko, wygodnie i całodobowo, to dlaczego jeszcze bardziej nie ułatwić sobie życia? Logowanie do aplikacji mobilnej jest jeszcze szybsze i jeszcze wygodniejsze niż strona w przeglądarce. W wielu przypadkach także bezpieczniejsze, np. poprzez logowanie odciskiem palca czy dodatkowym pinem, oprócz hasła i loginu (które często zapisujemy, żeby… żeby było nam wygodniej).

Aplikacja bukmacherska – jesteśmy bardzo do niej przyzwyczajeni, nie wyobrażamy sobie już normalnego logowania, np. na facebooka, przez przeglądarkę, przecież aplikacja to jedno kliknięcie i już, przeglądamy, piszemy, robimy wszystko.

Często też strony internetowe (mimo że dobrze wykonane) nie wyglądają czytelnie i intuicyjnie na dość małych, w porównaniu do komputerów czy tabletów, ekranach telefonów. Aplikacje mobilne są do nich dostosowane, mają inną rozdzielczość, rozmieszczenie zakładek, przechodzą częste aktualizacje itp. Nawet jeżeli ktoś jest zwolennikiem tradycyjnych rozwiązań, powinien przynajmniej spróbować i przetestować różne aplikacje bukmacherskie, może akurat taki sposób zawierania zakładów przypadnie mu do gustu, kto wie?

Czytaj również:  Co to jest cashout ? Jak działa early cash out ?

Najlepsze aplikacje bukmacherskie

Poniżej prezentujemy aktualny ranking aplikacji. Dzięki nim dowiesz się jak obstawiać wygodniej przy użyciu telefonu. Skorzystaj z tej opcji i ciesz się obstawianiem na wysokim poziomie.

fortuna aplikacja

Fortuna

fortuna zakłady bukmacherskie

Aplikacja bukmacherska kolorami dopasowuje się do strony internetowej, żółto-czarna, jednak stonowana i nie męczy oczu, dzięki czemu przyjemnie się z niej korzysta. Oczywiście serwis dostosował się do rynku i wypuścił trzy opcje, na Androida, na iOSa oraz na Windows Phone. Opcja obstawiania na żywo jest dość bogata, ponieważ oprócz ciągle zmieniających się kursów, widzimy także zaawansowane statystyki czy aktualny podgląd wydarzeń na boisku.

Od razu dowiadujemy się o faulach, golach, kontuzjach i tak naprawdę o wszystkim co ważne. Jedyny minus to brak realnego oglądania, ale… Aplikacja ciągle się rozwija, nie wiadomo co będzie dalej. Świetną opcją jest lista ulubionych zakładów. Możemy dodać dyscypliny, ligi czy poszczególne wydarzenia na listę i nie szukać ich gdzieś głębiej, a mieć pod ręką, pod jednym kliknięciem palca.

Bardzo pomocne są skróty, bardzo intuicyjne przechodzenie do poszczególnych miejsc w aplikacji (ale to musicie sami odkryć i zobaczyć, że naprawdę są przydatne i banalnie proste do opanowania). Powiadomienia Push (czyli powiadomienia np. o naszych zakładach nawet przy wyłączonej aplikacji, dzięki czemu jesteśmy ciągle na bieżąco), logowanie odciskiem palca, wypłaty i wpłaty poprzez aplikację to raczej taki standard, o którym warto wspomnieć, jednak nie warto się rozpisywać. Pobrać aplikację można z oficjalnej strony ( https://www.efortuna.pl/smartphone/pl/aplikacja). Pobranie jest proste, od początku dzieli się na systemy operacyjne i zajmuje chwilę.

W skrócie:

– Przyjemna dla oczu

– Wersje na Androida i iOSa

– Obstawianie na żywo

– Lista ulubionych

– Skróty

– Powiadomienia Push

sts aplikacja

STS

STS czyli Star-Typ Sport swoją aplikację bukmacherska także upodobniły do strony internetowej, utrzymana jest w intensywnym niebieskim kolorze. Aktualnie dostępna wersja na Androida i iOSa, użytkownicy Windows Phone niestety nie posiadają swojej wersji…

Aplikacja także oferuje obstawianie zakładów na żywo, łącznie z aktualnym poglądem wydarzeń, statystykami itp. Oczywiście znajdziemy też standardowe opcje, takie tak na stronie internetowej, czyli cash-out, bezpieczny zakład czy sporty wirtualne (obstawianie nierzeczywistych wydarzeń, typowo hazardowe zakłady bukmacherskie, ale ile radości sprawiają…

Polecam sprawdzić samodzielnie). Oczywiście jest także opcja logowania odciskiem palca, powiadomień i wypłat oraz wpłat poprzez aplikacje bukmacherskie. Dodatkową opcją jest czat online, dzięki któremu możemy w kilka sekund wymienić się doświadczeniami z innymi ludźmi, nawiązać luźny kontakt bądź rozwiać swoje wątpliwości co do danego zakładu. Tutaj także pobranie aplikacji odbywa się poprzez oficjalną stronę ( https://www.sts.pl/pl/mobile-app/)

W skrócie:

– Utrzymana w kolorystyce strony internetowej

– Wersja na Androida i iOSa

– Obstawianie na żywo

– Sporty wirtualne

– Powiadomienia

– Czat online

lvbet aplikacja

LVBET

lvbet logo

Serwis zdobywający coraz większą popularność, aplikacja podobnie jak Fortuna dominuje kolorami czarnym i żółtym, jednak od razu można rozpoznać, że są to dwa inne serwisy. Wersja na Androida oraz iOSa (nadal w cieniu pozostają użytkownicy Windows Phone…).

Zakłady na żywo, czyli podobnie jak przy powyższych aplikacjach, możemy na bieżąco śledzić wydarzenia, które obstawiliśmy bądź dopiero planujemy obstawić. LVbet promuje się bardzo szybkimi wypłatami zgromadzonych środków, maksymalnie do 10 minut.

Podobnie jak STSy, wzbogaca swoją ofertę o lvbet kod promocyjny i sporty wirtualne (6 różnych dyscyplin, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie). Pobranie aplikacji ze strony https://lvbet.pl/pl/aplikacja-mobilna na której jest nawet krótki samouczek jak poprawnie pobrać i zainstalować program.

Czytaj również:  Najlepszy bukmacher na rynku - wady i zalety poszczególnych

W skrócie:

– Stonowana kolorystyka

– Wersja na Androida i iOSa

– Zakłady na żywo

-Zakłady przedmeczowe

– Szybka wypłata wygranej

– Sporty wirtualne

totolotek aplikacja

Totolotek

Serwis kojarzony głównie z Lotto, Mini Lotto, Multi Multi i zdrapek postanowił zawojować rynek dalej, wprowadzając do swojej oferty zakłady bukmacherskie. I wiecie co? Wychodzi mu to dobrze. Serwis nie odbiega mocno od innych tego typu (jest partnerem kilku klubów piłkarskich, więc dba o swoją reputację i klientów).

Posiada wersję na Androida i iOSa. Opcja zakładów na żywo może nie jest tak dopracowana jak w przypadku innych aplikacji, jednak spełnia swoje założenia i działa bez zarzutu, na pewno wystarczy do samego obstawiania zakładu (i pomnożenia naszych postawionych pieniędzy 😉 ).

Totolotek na pewno jest opcją dla osób lubiących pewne, długo działające na rynku firmy o ugruntowanej i znanej pozycji. Możliwość pobrania aplikacji bukmacherskich na dany system operacyjny z oficjalnej strony https://www.totolotek.pl/zaklady-mobile

W skrócie:

– Firma działająca na rynku polskim od wielu lat, znana i wzbudzająca zaufanie

– Wersja na Androida i iOSa

– Zakłady na żywo

milenium aplikacja

Milenium

Kolorystyka aplikacji (jak i strony) utrzymana w czerwieni. Może być to plusem (przyciąga uwagę) jak i minusem (po dłuższym czasie intensywny kolor męczy wzrok i dekoncentruje nasze skupienie). Ułożenie zakładek, ikon i najważniejszych rzeczy jest łudząco podobne do strony internetowej, co niewątpliwie jest dużym plusem dla osób, które nie lubią zmian. Wersja na Androida i iOSa.

Aplikacja nie oferuje niczego nadzwyczajnego, jednak klienci Milenium (dużo punktów stacjonarnych, znana marka) nie mogą czuć się zawiedzeni, wersja mobilna pozwala na komfortowe zawieranie zakładów, sprawdzanie wygranych i bycie na bieżąco, poprzez powiadomienia Push. Tutaj także pobranie aplikacji z oficjalnej strony, jednak trochę ciężej ją znaleźć (po wpisaniu frazy w google wyszukuje nam aplikację banku Millennium…) https://www.milenium.pl/aplikacja-bukmacherska

W skrócie:

– Czerwona kolorystyka

– Ułożenie aplikacji identyczne ze stroną przeglądarkową

– Wersja na Androida i iOSa

– Powiadomienia Push

forbet aplikacja

ForBet

ForBet jest dość nowy na polskim rynku, na pewno na lata nie może konkurować np. z Totolotkiem, jednak rozwija się szybko i pozytywnie. Aplikacja mobilna posiada najważniejsze, najbardziej przydatne funkcje (wersje oczywiście tylko na Androida i iOSa…). Szybkie wpłaty, zakłady na żywo, wszystko to co w innych tego typu aplikacjach.

Niewątpliwie godnym pochwalenia jest fakt, że ForBet pozwala na zawieranie zakładów już od 1zł i obstawiania na żywo aż do ostatniej minuty danego spotkania. Tymi dwiema rzeczami robią wielką konkurencję swoim „rywalom”, jest to dość niespotykane, ponieważ jedna złotówka to naprawdę mała kwota.

Tutaj podobnie jak przy Milenium, możemy spotkać mały problem podczas wyszukiwania strony w przeglądarce, ponieważ działa na domenie iforbet (strona mobilna forbet używana jest przez firmę zajmującą się dystrybucją i sprzedażą kostki brukowej), jednak dla chcącego nic trudnego. https://www.iforbet.pl/podstrona/aplikacja

W skrócie:

– Wersja na Androida i iOSa

– Zakłady na żywo

– Zakłady z niską opłatą startową, już od 1zł

– Możliwość zawierania zakładów do ostatniej minuty wydarzenia

fortuna aplikacja

Aplikacje mobilne ? Tak mało? Tylko taki wybór?

Oczywiście, że nie są to wszystkie obecne na rynku aplikacje na telefony, ponieważ wybór serwisów jest dużo większy. Jednak albo są to serwisy zagraniczne, albo posiadają tylko strony internetowe i punkty stacjonarne, albo są mało wiarygodne czy wzbudzające zaufanie. Oczywiście zachęcam do szukania coraz to nowych informacji na własną rękę, rozszerzania swojej wiedzy i zdobywania nowych doświadczeń.

Według mnie na początek wiedza o tych kilku aplikacjach (i przy okazji serwisach) wystarczy, żeby zacząć swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi.

Oprócz aplikacji typowo bukmacherskich istnieją także takie, które zrzeszają ludzi interesujących się tym tematem, wymieniających swoje poglądy, razem z innymi typujących poszczególne wydarzenia.

Czytaj również:  Obrót bonusu STS, Fortuna, Forbet, Totolotek

Takie aplikacje także warto przejrzeć, zobaczyć czy odnajdujemy się w tym środowisku i czy opinia innych pomaga nam w trafnym obstawianiu meczy. Np. w Google Play (czy analogicznie w App Store) jest duży wybór tego typu programów, które są jak najbardziej legalne i mogą pomóc nam wejść w świat zakładów. Na pewno więcej różnorodnej wiedzy nie zaszkodzi w rozwijaniu nowej pasji czy zarobku.

Z pewnością warto czekać na aplikację mobilną od bukmachera Betclic. Na rynku może pojawić się w niedługim czasie nowatorska aplikacja mobilna od tego bukmachera. W nim na pewno będzie dostępny betclic kod promocyjny, który będzie do wykorzystania podczas rejestracji w aplikacji. Jak duży będzie to bonus? Dziś jeszcze tego nie wiemy.

Która aplikacja bukmacherska ?

Czy korzystanie z kilku aplikacji jest opłacalne?

Korzystając tylko z jednego serwisu, strony czy aplikacji jesteśmy ograniczeni w możliwości wyboru wydarzeń. Niektóre firmy mają podpisane kontrakty na wyłączną dystrybucję, więc ich spotkań nie znajdziemy we wszystkich serwisach. Korzystając z usług tylko jednego bukmachera tracimy możliwość obstawienia takiego zakładu (a czasem nawet nie wiemy o jego istnieniu…).

Drugą ważną, a nawet ważniejszą, rzeczą są kursy. W jednej aplikacji to samo wydarzenie może być wyceniane dużo lepiej bądź dużo gorzej niż w innej. Jeżeli to sprawdzimy, zweryfikujemy i obstawimy korzystniejsze dla nas, tylko zyskujemy. Jeżeli będziemy przywiązani do jednego serwisu, nie mamy nawet pojęcia ile tracimy. (istnieją serwisy porównujące kursy z różnych stron i serwisów, kolejna oszczędność czasu).

Kolejna sprawa to bonusy powitalne. Tak, tak… Zazwyczaj mają swoje wymagania, ilość kuponów, ilość obstawionych zdarzeń, ilość wygranych czy próg wypłaty. Ale… Skoro nic na tym nie tracimy, to dlaczego by nie skorzystać? Każdy kolejny bukmacher, to kolejna okazja do „darmowych” pieniędzy.

A minusy?

A minusy… W sumie to minus jest jeden. Obstawianie zakładów bukmacherskich wciąga. Nieważne czy robimy to w punktach stacjonarnych, poprzez stronę internetową czy w aplikacji na telefon. Zajmuje nasz czas, nasze pieniądze i często też nerwy (bo mecz nie wszedł, bo sędzia źle ocenił, bo ktoś był stronniczy, bo kursy są za niskie…).

Ale to wszystko jest ryzykiem, które znamy przed kliknięciem tego magicznego przycisku „akceptuj zakład”. Jednak robiąc to głową, znając konsekwencje niewygranego kuponu (czyli stracenie pieniędzy) i znając konsekwencje wygranego kuponu (radość z dobrego wytypowania, z zarobionych pieniędzy i samego siebie) umożliwiamy sobie wejście do świata rozrywki, specyficznej i uznawanej przez sporo osób za hazard, ale jednak rozrywki.

„No dobrze, ale jest tyle tych aplikacji, zabiera to tyle pamięci, miejsca na telefonie…”

A to już czysty mit. W tej chwili każda z tych aplikacji aktualizuje na bieżąco swoje wydarzenia i kursy, więc nie zużywa masy pamięci i nie obciąża telefonu w znaczący sposób. Oczywiście, powiadomienia przychodzące z kilku miejsc na raz mogą być denerwujące, jednak wystarczy poświęcić chwilę, żeby powyłączać niepotrzebne nam opcje i zostawić tylko te, które aktualnie chcemy obserwować.

W dobie wszechogarniającej nas techniki i mobilności, stanowi to mały problem, a z drugiej strony daje nam wielkie możliwości kontrolowania wszystkiego na bieżąco.

Podsumowując to wszystko, nie sądzę, że któraś aplikacja jest wybitnie dobra bądź wybitnie zła. Każda z nich ma swoje słabe i mocne strony, inny wygląd, udogodnienia czy ułożenie strony.

Według mnie warto przetestować każdą po kolei, wszystkie razem, w różnych konfiguracjach i… I wybrać najlepsze dla siebie rozwiązanie (na rynku w tej chwili jest duży wybór, więc każdy znajdzie odpowiednie dla siebie rozwiązanie). Na pewno nie ma sensu ograniczać się tylko i wyłącznie do jednego bukmachera. Eksperymentujmy, sprawdzajmy nowości, aktualizacje… Bądźmy na bieżąco.